Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/crroup/domains/dotpack.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 1975

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/crroup/domains/dotpack.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 1979

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/crroup/domains/dotpack.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2803
» Paruošimas spaudai – maketavimas Dotpack

Dotpack

Medžiagos ir paslaugos spaudai | Pakuotė

Pagal savo darbo specifiką turime galimybę investuoti į pačią geriausią programinę ir kompiuterinę techniką skirtą spaudos paruošimo (repro) darbams, net ir labai sudėtingiems. Džiaugsimės, jei patikėsite maketavimo – paruošimo darbus mums. Siūlome:

Failų korekciją. Per kelias minutes galime pakoreguoti faile objektus nepriklausomai nuo leidinio apimties (puslapių skaičiaus), objekto sudėtingumo (vektoriniai, fontai, bitmapai). Pataisome tokius neatitikimus spaudai kaip juodos spalvos konvertavimas į vieną 100% black, formato didinimas ar mažinimas, užlaidos, tranparencinių objektų suflatinimas, trapingo įvedimas. Užlaidų sutapimui, overprint black ir overprint white korekcija, spalvų keitimas, spalvinės erdvės keitimas (iš RGB į CMYK ar GRAY), pritaikant korektiškus profilius atitinkančius spaudos ir popieriaus reikalavimus.

Maketų užbaigimas. Galime pakoreguoti failus, kuriems trūksta užlaidų, maketuoti viršelius pagal pakeistą maketavimo schemą, sutvarkyti neteisingai pateiktus maketus, išskirti sugrupuotus puslapius. Apdailinimo failus skirtus UV lakavimui, folijai, šilkografijai, fleksografijai ir k.t., maketuoti, ištaisyti poziciją, korektiškai ištreisinti (trace), padidinti rezoliuciją, perpiešti į vektorinius. Išskaidyti spalvas ir automatiniu ir rankiniu būdu, su visais individualiais reikalavimais.

Technologiškai teisingiausiu būdų maketus išlankuosime, paruošime spaudai, pospaudiminiams darbams, atsižvelgiant į kiekvienos spaustuvės, spausdinimo būdą ar kitus ypatumus, leidinio ar medžiagų charakteristikas.

Šia paslauga visada galite pasinaudoti jeigu susirgo, atostogauja Jūsų atsakingas darbuotojas ar sugedo įranga. Papildomai galime:

  • Dirbti nuotoliniu būdu
  • Patikrinti failus, įvertinti juos
  • Konsultuoti spaudos paruošimo, maketavimo klausimais

Galime sudaryti terminuotas | neterminuotas sutartis taikant abonentinį mokestį